BYLINKOVÁ TERAPIE

Tu bych loňské léto opravdu po státnicích z psychologie potřebovala! Já mám tedy ještě ke všemu odmaturováno z chemie. Vtipnější kombinace už snad ani nemůže být. Ale zase na druhou stranu, obojí je velmi praktické.

Vlastně mě chemie na škole vážně hodně bavila a stále díky ní dokáži prokouknout spoustu triků a fíglů, které na nás různí marketingoví specialisté používají. Například krémy na obličej složené z 99 % z H20 jsou vskutku dobře hydratační, asi tak jako když si umyjete obličej pod tekoucí vodou :D
Vzhledem k tomuto faktu, tak dobře vím,…..

 

…dobře tak vím, že některé věci není třeba ihned řešit prášky, léky apod. Někdy postačí správná bylinka, kvalitní – každému jedinému z nás vyhovující strava, trocha pohybu, spousta slunce, lásky a radosti ze života. A vážně obdivuji lidi, kteří jsou na stejné vlně a navíc ještě dokáží předávat radost, ale také spoustu dobrých tipů a kvalitních informací dál. Žádné šarlatánství apod.  Bylinková terapie a její osazenstvo toto splňuje tedy maximálně.

Bylinková terapie, je místo, které jsem objevila teprve nedávno. V Dittrichově ulici, mezi Palackého náměstí a Karlákem se ukrývají dvě místnosti plné bylinek, semínek, krémů, mastiček, knih, návodů, receptů a hlavně neskutečně příjemné atmosféry. O tom, že je interiér naprosto dokonalý snad ani nemusím psát. To se běžte přesvědčit sami. Bílo-modrá kombinace nikdy nezklame a já ji prostě zbožňuji. Nejenom pro všechny tyto věci, ale také pro naprosto fantastickou obsluhu jsem odtud už po několikáté nemohla skoro odejít.

Dortíky zdravé, ale LAHODNÉ (a to se jen tak nevidí!), polévka každý den jiná – naprosto famózní, doplněná o pečivo. A k tomu všemu je ten čas tady také vyplněn příjemnou hudbou, francouzské šansony střídá jazz a swing. A kdybyste šli někdy jen tak okolo načerpáte ještě také od majitelky spoustu zajímavých historek a informací.
Bylinková terapie je zcela jistě místo, do kterého se opět a velmi ráda vrátím, až někdy budeme mít čas, klidně napište, třeba tam zrovna budu sedět, mají tam totiž také naprosto dokonalé zrcadlo, lustr, židličky, stoly a to na mně prostě platí.

Kráse a půvabu – těm já nikdy neodolám! A také lahodnému vínu…

Na závěr ještě s radostí doplním na vaše časté otázečky, dotazy a přání, že košilové šaty mám z DivaRio e-shopu. O kompletním outfitu zase příště :)!
Takto nádherně fotogenické prostředí už jsem dlouho nezažila, takže se připravte na záplavu fotografií – aneb výběr z výběru…

Krásný víkend, LíbáPolíbená

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.