ĎÁBĚL NOSÍ PRADU! POLÍBENÁ TAKÉ

Láska na první pohled.
ANO!
To jsou mé nové brýle.

Také milujete ten film? Já ho řadím mezi mé velké favority. Skvělé obsazení, vtipné hlášky, móda, ale také silný příběh…

Brýle značky PRADA
(trochu jako; motocykl značky Orion – všechny ty kultovní hlášky mám v hlavě, jakože všechny a také máme strýčka Pepina, celá rodina ho miluje, nefalšovaně ho miluje).

A také mám jednu doslova unikátní schopnost, řekla bych, že je to dokonce má SUPERSCHOPNOST (něco jako batman, wonderwoman a superman se spidermanem dohromady).
Moje super schopnost je zcela ojedinělá a unikátní. Já totiž přijdu do obchodu s jasnou představou, co chci a potřebuji. Ano, tentokrát to byly nové brýle. A ta moje superschopnost je vejít do obchodu, vyzkoušet si první věc, co mi přijde pod ruku, obvykle jenom tak ze srandy. Jenomže pak zjistím, že je to na mně úplná bomba,…. znejistím, podlomí se mi kolena z ceny a já vím, že s touto věcí musím odejít. Ano, doslova ojedinělá superschopnost; vybrat si na první pokus nejdražší věc z celého obchodu a vědět, že bez ní to nepůjde. No a takto já to mám se vším. Není se čemu divit, že mám dvě práce :D. Ale stojí to za to 🖤 (teď ale jenom vtipkuji)!

Ve skutečnosti, jsem brýle sháněla velice dlouho, prošla jsem všechny možné i nemožné optiky. Začínala jsem však být lehce nervózní až zoufalá, trochu jsem se bála a byla nejistá, zda někde dokáží splnit mé požadavky. Vlastně se nakonec ani vůbec nedivím, že se mi opět potvrdilo dát na svůj první pocit a zcela náhodný tip od mého skvělého kamaráda, když jenom tak mezi řečí zmínil optiku24 na Vinohradech. Tak jsem to s nejistým pocitem přece ještě jednom riskla. Už první dojem byl ryze pozitivní, ihned se mě ujala naprosto skvělá, milá, ochotná obsluha. Nic nebyl problém, mohla jsem vyzkoušet snad všechny dostupné obroučky, udělat si tam asi tak miliardu selfíček a fotek. Strávit v optice několik hodin by pro mě asi nebyl problém. No, ale já opravdu o pár dní později odcházela s mou láskou na první pohled, s brýlemi Prada.

MUSÍM se s vámi tedy s velikou radostí podělit o tento supertip a zároveň tak vyzdvihnout zrovna tuto optiku, jejich obrovský výběr, skutečný zájem o potřeby a přání zákazníka a skvělý přístup při zkoušení, vybírání brýlí a finálního zhotovení. V porovnání s optikami v centru Prahy nebo s optikami v různých obchodních centrech; Optika24 prostě nemá konkurenci. Máte mé velké, vřelé a jako vždy opravdové doporučení. 

Všechno to pobíhání a námaha tedy stála za to. Vybrala jsem si tyto božské Prady, jak víte, zcela jiné než jsem původně chtěla, ale jsem unešená, jak skvěle právě tyto vypadají. Nepodléhají příliš trendům, ale jsou stylové, ano jsou velice sexy, ale hlavně jsou moje. Vypadají božsky už takto sami o sobě, ale i já se v nich cítím opravdu jedinečně.

Konečně jsem našla ty pravé! Je samozřejmostí, že už teď se staly mým společníkem při každodenních záležitostech, no a pro takového vášnivého čtenáře, jako jsem já; jsou jednoznačně nepostradatelnou záležitostí.

A to už od první ranní kávy … chybí mi snad už jen ta pověstná cigaretka…

Pro knihomola nejlepší společníci. To bez otázek a pochyb.

Klasický tvar jemně doplňují obroučky v nazlátlé barvě a širší vrchní lem. Je to jasné, už jsou přiřazeny do skupiny mých lásek, navíc vedle takové legendární knihy jsou jistě v té nejlepší společnosti. Hvězda k hvězdě, legenda k legendě, jedna má láska k druhé….

Nejvíc se proto těším na víkend, to mám totiž doma na stole už hezky dlouho připraveného Edgara, v originále.

Docela výzva, takže se už moc těším 🖤

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.