DOKONALÁ KRÁSA

DOKONALÁ KRÁSA VŠEDNÍHO DNE
Dokonalá sukně, dokonalá společnost, dokonalá zapečená rajčátka k obědu, dokonalá Praha, dokonalá jsem si ve čtvrteční odpoledne připadala i já…


Takto těžko se mi snad článek, nový post ještě nepsal. Já totiž nevím samou radostí a nadšením, kde a jak začít. Vrátila jsem se ze setkání, které jsme tolikrát odložily a tolikrát naplánovaly jinak,… až to tak nějak vyšlo samo naprosto dokonale až božsky…
Nádherné počasí, skvělá mňamka z Antonínova pekařství ve Vršovicích, Praha, nejněžnější společnost a také nafocený outfitový článek… Jak „málo“ stačí k naprostému štěstí!

 

Už jsem tak trochu v tom věku, kdy většina mých přátel (jojojo, jsou většinou starší) mají malé prcky, rodiny, svatby. A já jsem z toho vždy tak nadšená, okouzlená… A protože TetičkuPéťu děti a zvířata absolutně zbožňují mám takováto setkání neuvěřitelně ráda. Společné výlety mají opravdu rádi i rodiče, děti si se mnou užijí blbůstek a srandiček a já je poctivě a s radostí vždy zcela v pořádku vrátím :D.

A vzhledem k tomu všemu jsem se chtěla obléct, co nejpohodlněji, zároveň do mých nejoblíbenějších a samozřejmě favorizovaných barev. Obléct se ale také zároveň trendy, stylově, letně, hlavně se cítit krásně, příjemně, něžně, půvabně a to se povedlo za mně na bambilion procent.

Sukni mám nakonec úplně novou, ale jenom protože se mé nejmilovanější modré kolové sukni rozbil nehezky zip (fotka z léta 2016 k porovnání úplně dole). Jinak je to vlastně skoro vše stejné, croptop mám doma ze slev ze Zary už pomalu více než rok. Gant boatshoes dokonce několik let, a stále jako nové (teda když je občas vyperu :D). Kabelka dobře známá, ze slev v Orsay. Na krku kotvička – když už jsem zvolila zas a znova modro-bílou kombinaci. Pár prstýnků, hodinky a moje stařičké sluneční brýle RayBan.

Hodně mi teď chválíte vlasy a jejich barvu, za to opravdu moc děkuji, protože jsem úplně přestala barvit, odbarvovat… Jednoduše má barva je od sluníčka neskutečně zajímavá, asi si ji nakonec po těch letech opravdu zamiluju i já.
Takže heslo dnešního příspěvku je jasné, zamilujte se do sebe, do ostatních, do svých koníčků, do svých manželů/manželek, dětí, zvířat nebo do nějakého nového kousku oblečení…
Aaaa ještě trocha inspirace níže…

Boty – BoatShoes – GANT 2015
Sukně – Skirt – Lindex 2017
CropTop – CropTop – Zara 2016
Kabelka – Handbag – Orsay 2016
Sluneční brýle – Sunglasses – RayBan 2012
Hodinky, prstýnky, doplňky – NoName
Peněženka – Purse – Michael Kors 2015

Dnes na čelíčko #LíbáPolíbená
A slíbené porovnání,…

Léto 2016, opálená zrzka na podpatcích…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.