KATEDRÁLA MEZI KAVÁRNAMI?!

A v samén srdci Prahy?!
Ano, to je neskutečně něžné, nádherné až okouzlující Cathedral Café. Kavárna se nachází v Ulici Týnská (pozor to není Týnská ulička). A zajít na kávu a dort nebo cokoliv jiného dobrého a lahodného můžete každý den od 9.00 do 22.00 h.
Prostě další, ale tentokrát skutečně skvostné místo na kávu, drink, delikatesu, klidně i na rozlučku pro nevěstu, svatební hostinu, ale také jako místo, které by měl každý jednou navštívit a nechat se hýčkat a užívat neuvěřitelně dokonalého prostředí.

Prostředí, které je tak fotogenické, že kam si stoupnete, sednete tam vás něco zaujme, ať už jsou to krmítka pro ptáčky na zahrádce. Osvětlení rozvěšená po stromech nebo nápisy uvnitř….

Cathedral café slouží zároveň jako nádherný hotýlek. Takže pro návštěvy jako stvořený, taková bych řekla chlouba všech kaváren v Praze.
Velice oceňuji také možnost sedět v zasklené části zahrady, takže i když třeba není venku úplně teploučko, tak si stejně užijete krásných výhledů a zcela jistě budete odcházet nadšeni jako já…

Interiér je doslova vymazlený. Jinak to ani popsat snad nelze. A navíc vážně myslím, že tyto fotografie mluví sami za sebe.
Kouzelné! Tak se ještě chvilku kochejte! ->

Místo, kde můžete objevit neobjevené?!🖤

Kromě toho, že zde nabízejí skvělou kávu, lahodné dortíčky, vynikající drinky, tak je tu také klavír a slečna umělkyně dotváří za pomocí svého úžasného talentu naprosto skvostnou atmosféru, která je opravdu hodna toho, že sedíte cca 50 metrů od Staroměstského náměstí a ihned vedle Týnského chrámu.
Jinak samozřejmě zajít můžete jak na snídani, oběd, večeři, na polévku, na delikátní víno nebo prostě jen tak jako já na jeden slavností koktejl, který tedy neměl chybu…

Mohito Cathedral a Aperol Spritz

Slavnostně #LíbáPolíbená