LEHCE ZLEHKA

S lehkou hlavou a plným žaludkem, tak takto krásně jsem se cítila v minulém týdnu dokonce několikrát. Nejdříve jsem si při józe krásně pročistila nejenom hlavu a utřídila si všechny myšlenky, ale také jsem si uvědomila, jaké všechny svaly na těle mám. No a krásně si tu první lekci jógy užila, začala jsem ovšem opravdu velmi zlehka.
Jinak nad jógou já přemýšlím posledních tak cca 10 let, a vždycky si řeknu, tak já už vážně půjdu, a zase jako nic. Navíc vidím, jak lidé, kteří na jógu chodí, jsou najednou úplně vyměnění, spokojení, zklidnění, sjednocení, vnímají lépe sami sebe. Takže vážně nechápu, proč jsem nešla už mnohem dříve.

Ale asi jsem potřebovala to správné nakopnutí, v mém případě to bylo teda asi až u páté osoby během pár posledních týdnů. Já evidentně potřebovala správné vedení a také jsem byla nadšená, že mi má skvělá kamarádka, který je mým velkým vzorem nabídla, že mně vezme s sebou. A to je přesně taková ta nabídka, které si velice cením, (protože přesně o tomto je pravé přátelství) a taková nabídka se jednoduše neodmítá.
No co vám budu povídat, už si jdu pomalu kupovat členství. Jóga for life♥.S lehkou hlavou, ale tentokrát s plným žaludkem jsem odcházela ještě v neděli, kdy jsem se konečně i já dostala do nesmírně, nebo spíše vesmírně kouzelné Lehké hlavy, jedné z nejlépe hodnocených veganských restaurací v Praze. A to teda opravdu je jedna z nejlepších restaurací vůbec. Prostě to prostředí je tak magické, krásné, pěkné, čisté, moderní, ale zároveň dokonalé kopíruje ty magické krásy Prahy, které já tak zbožňuji. A krásně to tak vše zapadá do sebe. Myšlenky a koncepce, propojení dobrého a kvalitního jídla s okouzlujícím interiérem, umístěním v nejmagičtějších, historickém centru Prahy, kousek od samotné Betlémské kaple.
Betlémská kaple, to je pro mě taková má malá srdcová záležitost, však už to bude pomalu rok, co jsem tady pronášela slib absolventa a odnášela si se slzičkami v očích, jo hlavně dědečkových, ten můj diplom. (K tomu se váže ještě jedna kouzelná historka, tehdy jsem dávala na net fotky s diplomem – načesaná, v perfektních šatech v krásné restauraci Platýz a jedna má sledující se mně zeptala, proč se jako fotím s denní nabídkou restaurace v ruce: D, #reddiplomaissue).
Zpět k jídlu, to je samozřejmě základní pointa postu, i jako základní dokonalá věc v životě. Já si dala Pita mini pizza na rukolém lůžku s cherry rajčaty, bazalkou, sýrem cheddar a parvegánem. No to vám ale byla lahoda. Pitu miluju, o pizze raději ani nemluvím. Prostě mana z nebes. absolutní spokojenost.
Bez drinku ani ránu, a prosecco s čerstvým grepem je tedy vážně osvěžujíí lahoda. Opravdu jsem si pochutnala, ale já zrovna jsem typ na takováto jídlo, kvalitní, zdravá, vyvážená. Na maso já nejsem, ale přesto jím ráda kvalitně, pořádně, tak aby to prospívalo mému zdraví, tělu i mysli. A to se v Lehké hlavě povedlo naprosto na 100 %. Spokojené byly opravdu snad všechny smysly. Neskutečná krása všude okolo, delikátní a skvěle vonící jídlo, skvělá obsluha. A pocit dokonalosti doplňovalo také, to že všechno toto je možné dělat doma, v milované Praze, cítit se spojený s historií, ale také s moderní dobou a jednoduše být spokojen s tím co mám. Odcházet tedy s úsměvem, lehkou hlavou, plným žaludkem a hřejivým pocitem štěstí, radosti a spokojenosti z uspokojení všech smyslů…

Do takové nádhery, ale jisto jistě doporučuji rezervovat místečka🖤
S plným hlavou radosti #LíbáPolíbená

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.