NEDĚLNÍ VÍLA

To jsem zase já!, navíc prý nedělňátka nosí štěstí….
Vlastně je naprosto úžasné, že na mě i v podstatě cizí, neznámí lidé reagují takto krásně a sami o mně mluví jako o víle, jako o divožence, o snílkovi. Však to všechno opravdu jsem. A nejenom v neděli, za vílu vlastně kdykoliv!

Je jasné, že tomutu krásnému pojmenování odpovídal i můj nedělní outfit, focený (Olympus Penem – to je zázrak!) během Workshopu blogování. Outfit jsem sestavila z nových, starých, levných i značkových věcí. Prostě, tak jak to mám ráda…

 

Většinu kousků z outfitu už znáte velmi dobře. Jediné, co mám nové, je růžová sukně, za takzvaných pár šušnů z New Yorkeru. Kupovaná v minulém týdnu Na Příkopě. Vlastně jsem jí vůbec nepotřebovala, nechtěla, ale pak jsem o ní doslova zakopla a láska byla zase na světě.
Zatím ty fotky berte trochu s rezervou, nejenom já, ale i ostatní jsme se učily s novým fotoaparátem, byl to takový pokus, zda fotky vyjdou nebo ne. Takže ne vše je zcela dokonalé, ale myslím, že jako inspirace na kombinace do teplých dnů jsou tyto fotky zcela vhodné. Protože mně se osobně hodně líbí. A děkuji za ně! Malá nedokonalost přeci oku lahodí…

 

Pudrové odstíny hrály opět zásadní roli; jsou něžné, jemné, zároveň však velice IN. A k divoženkám dle mého patří i tak trochu messyhair, messybun, prostě krása nechtěného…
Sukně je zavinovací, má dva knoflíčky a ještě mašličku, navíc je z velmi příjemného materiálu a ani se nemačká, takže pro mně nákup měsíce. Myslím, že jsem ji zahlédla i v černé barvě.

Sukni jsem doplnila o šedivé tričko, tmavě šedou bundičku, náhrdelník nesundávám nikdy. Na ruce hodinky ve stejných pudrových tónech růžové a pár stříbrných prstýnků. A po dlouhé době jsem si vzala páskové boty na klínku. Doplněno vlastně ještě o sluneční brýle, které soustavně měním za klasické.

Boty/Shoes – Deichmann
Sukně/Skirt – New Yorker
Tričko/T-shirt – Zara
Bundička/Jacket – New Yorker
Brýle/Sunglasses – RayBan
Hodinky/Watches – Cluse
Na závěr ještě v celé své kráse

Celý víkend, ale hlavně neděle byla opravdu vydařená. Já ještě stále vstřebávám veškeré informace, nápady a zážitky z workshopu, pořád ležím v útrobách WordPressu a něco zkouším, vymýšlím, aktualizuji, zdokonaluji.
Ovšem dnes jsem si dopřála péči, péči o svou duši. Možná je to pro některé novinka, ale mám státnice například i z psychologie, proto jsem si udělala terapeutický kurz, díky kterému jsem schopna zvládat i někdy velmi náročné životní situace. A jsem za to neskonale vděčná, kam mně tato psychohygiena posunula a změnila mé vnímání světa, SAMOZŘEJMĚ mnohem k lepšímu. Osobně zastávám názor, že na psychohygienu nebo třeba i rovnou k psychologovi by měli lidé chodit pravidelně, aby se jim žilo lépe, netrpěli nepříjemnými pocity a ani „neházeli“ svá trápení a starosti na jiné, raději vzali svůj osud pevně do rukou a žili opravdu spokojený život…
Což vám každému ze srdce přeji, LíbáPolíbená

 

4 komentáře u „NEDĚLNÍ VÍLA

  1. Klárka

    Ahoj,tenhle clanek jsem otevrela,protoze se snazim zjistit,kolik stoji ta sunke,ale v clanku jsem se o tom nedocetla…:) jinak pěkný outfit :))

    1. palenikovapetra@post.cz Autor příspěvku

      Milá Kláro, cenu si bohužel ani já přesně nepamatuji, cca kolem 550 Kč, ale prosím ber to s rezervou :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.