Políbená

Já jsem ta slečna, slečna POLÍBENÁ,..
…Políbená láskou k Praze, k stylu, umění, módě, snění, cestování, vzdělání, čtení a knihám, tetování, pečení a vaření, zvířatům, lidem, rodině, prostě k životu.

Ti, co mě znají, vědí, že můj život je plný zábavných historek, protože já nikde neposedím, všechno chci vidět, zažít, vyzkoušet. Zvláště protože si velice vážím života jako takového a také toho, že to vše mohu,… a jsem za to vděčná.
Jsem prostě nenapravitelný snílek, idealista a milovník Malého prince. A stejně jako Oscar Wilde, jehož díla miluji, věřím, že život lze brát z té lepší stránky, s lehkostí, šarmem, vtipem, ve společnosti dokonalého outfitu, zároveň však v mém případě za pomocí osobního kouzla – nicnestíhající bloncka s hnědýma kukadlama a záplavou pih, no lidi, to se jen tak nevidí ;D
A protože vás mé historky, sebeironické poznámky, bláznivé nápady, články, fotky, styl a outfity, ale i dortíky a zákusky, samozřejmě i všechny ty vtípky a srandičky tolik baví nebo třeba i chutnají, tak si je přeci nenechám sama pro sebe.

Vítejte do „on-line deníčku“ milovnice krásy – krásu, kterou já najdu prostě v každém, i zaprašeném gauči, okamžiku života.

Typická já! Vidím starožitný gaučík v cukrárně alchymista a už vymýšlím, jaké fotky tam nafotím. Aneb díky za ty iPhony.

Typická já! Vidím starožitný gaučík v cukrárně Alchymista a už vymýšlím, jaké fotky tam nafotím. Aneb díky za ty iPhony. A za africké víno s malinami.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.