V MÁJI POŘÁD ONLINE

Konečně zase jeden klasický a pořádný outfitový článek, konečně totiž vyšlo nádherné počasí a konečně mě měl kdo takto nádherně vyfotit a konečně jsem si našla čas na něco víc než na rychlá stories na Instagramu.

Nějak mě totiž všechny ty mé povinnosti, záliby, práce, škola, lidé, můj telefon – říkejte mi Instazávislák – a mnohé další docela slušně přepraly…

 

Proto se nezlobte, že jsem nedokázala ihned všem odpověď (jak na komentáře, tak direct zprávy), poctivě to napravuji, odpovídám, informuji. Sama totiž vím, že nejhorší je nedostat zpětnou vazbu a odpověď na jednoduchou otázku. Možná nejhorší je tedy to, když si někdo vaší zprávu, třeba s prosbou nebo jen prostou otázkou, přečte, zobrazí (joo ty technické vymoženosti na nás všechno „napráskají„) a NEodpoví. Osobně si myslím, že je to něco extrémně neslušného, neuctivého až zlého; něco co druhému dokáže ublížit mnohem více než normální, pravdivá odpověď. A já si každého jediného z vás moc vážím, proto jsem tak trochu pořád online – a to nejenom v květnu. Budu proto velice ráda, když mi i nadále budete důvěřovat, posílat své tipy, nápady, přání a otázečky k outfitům, místům, službám, které jsem měla tu čest navštívit, vyzkoušet nebo třeba nakombinovat a pro vás zaznamenat.

Outfit focený v úterním vedru je opět absolutně jednoduše nakombinovaný, složen z mých oblíbených barev. Klasicky vypadající šaty v mé modré a růžové barvičce, oblíbená kabelka, stejně milované hodinky a lodičky do špičky. Kromě šatů už vše dobře známé. Ale i šaty mám doma popravdě pěkně dlouho. Kupovala jsem je už v březnu, s prvními jarními paprsky. Šaty mi tak dlouho jen tak visely na ramínku; i tam ale vypadaly skvostně. Lehce rozšířená sukně doplněná o volánky, ale také o průstřihy s drobnou šňůrkou na zavázání na bocích. Skryté zapínání je na zádech na zip doplněno o malé knoflíčky s menším výstřihem ve vrchní části zad (zapnout všechno najednou a pořádně – to je tedy pomalu úkol pro celou rodinu, ale zvládla jsem to nakonec i sama). Dle mého jsou to šaty, které nikdy nevyjdou z módy. Tyto barvy prostě k jaru a k létu (a také ke mně, samozřejmě) již neodmyslitelně patří, navíc střih nádherně kopíruje tvar postavy a vytváří tak parádní křivky a dokonalou siluetu, ale zároveň veškeré drobnosti a vychytávky na bocích nebo na zádech šatům dodávají ten správný glanc, šmrnc, ale hlavně rafinovanost. Ono vlastně nakonec takto promyšlené šaty přitáhnou mnohem více obdivu a pohledů než prvoplánové mini či velký výstřih. Ne nadarmo se říká, že SMART is a new SEXY. Já bych to ještě upravila a doplnila, že ženskost, krása a rafinovanost, ale zároveň něha a lidskost, toto vše totiž, alespoň pro mně, nikdy OUT nebude.

DRESS/ŠATY – ZARA
WATCHES/HODINKY – CLUSE
HEELS/LODIČKY – ALDO
BAG/KABELKA – ZARA
SUNGLASSES/SLUNEČNÍ BRÝLE – RAYBAN
A na závěr ještě pár detailů, pro inspiraci…

Užívejte nádherných, teplých dnů a večerů a nenechávejte nikoho čekat na odpověď 💙


Vtip dne: koukám na ty fotky a hlavou se mi začne honit tento song :D
#LíbáPolíbená

2 komentáře u „V MÁJI POŘÁD ONLINE

 1. Rebecca

  Exactly!

  Když jsem ráno článek četla, souhlasila jsem ve všem a vzpomněla si na svoji sestřenici, kterou momentálně hodně neodepisováním zanedbávám, sama to nesnáším, ale taky protože si píšeme opravdové slohy, když je teď ta „Angličanka“, tak se to snad (doufám) dá pochopit, že na odepsání potřebuji klid a čas, abych mohla popsat vše, co se děje, stalo a stane, ale teď ten čas bohužel najdu jenom málo kdy. To mě fakt mrzí a snažím se to napravovat. :)
  Nicméně souhlasím a se vším, jak člověka dokáže naštvat to „zobrazeno“….no, neskutečně!

  A v neposlední řadě, dokonalá jako vždy, outfit na jedničku, kdo by sledoval jiné, když máme Políbenou.cz!!

  Krásné slunečné dny, Péťo!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.