VITAMÍNOVÁ BOMBA

Tentokrát vážně článek s tipy na to, jak bojovat s podzimní únavou či depresí.
Já bojovala celkově se zhoršeným zdravotním stavem. A protože jsem toho vyzkoušela za poslední dva roky už opravdu hodně a pořád to nepřinášelo ty chtěné výsledky. Šla jsem tentokrát přes odborníky na slovo vzaté. A světe div se, nebo ne. Našla jsem pár „zázraků“, které skvěle fungují…

Já hlásím, že tato kombinace pomohla mně opravdu maximálně (netvrdím, že je to samospásná kombinace pro každého, pro mně však ano).
Můj problém začal s velkou, ale opravdu velikou stresovou zátěží. Což jsem pocítila především na vypadávání vlasů a jejich oslabení. Také jsem měla všude modřiny a špatně se mi hojily jakékoliv rány apod. A v posledních dvou měsících se ještě přidala extrémní únava (ano, já jsem velmi akční, ale každý jsme nějaký a každé tělo funguje jinak).
Problém vznikl tedy tím, že tento dlouhodobý stres obrovským způsobem ubírá, spíše doslova požírá veškeré vitamíny a stopové prvky v těle. A ač se stravuji fakt velmi zdravě, poctivě a vyváženě, najednou ta kupa ovoce a zeleniny prostě nestačila. A já potřebovala najít kvalitní, silné, účinné, ale také takové přípravky, na kterých nevydělává žádný přeprodejní dealer, jsou přírodní a osvědčené.

LIPOZOMÁLNÍ C
Jediné „CÉČKO“, které je koncentrované v takové dávce, že je do těla doplněno již za pár dní/týdnů, ale hlavně přesně dorazí tam kam má. Jeden z mála přípravků na trhu, který toto opravdu zaručuje. Kdo není „srabík“ jako já, tak zvolí ještě účinější variantu Céčka v tekuté formě. Já tedy vše musím mít v tabletkách – díky za ty dary.V čem zásadně pomohlo Céčko mně?
Přestaly mi padat vlasy a jupíjéééjooo začínají být zase krásné, zdravé a husté, tak jak jsem vždy byla zvyklá.
Kde jsem nakoupila já? ProZdravi

CAMU CAMU
Super voňavé ovoce, které nejenom že na rozdíl od Céčka dobře chutná, tak ještě krásně voní. Ovšem především doplňuje veškeré vitamíny. Nejenom Céčko, ale také vitamíny ze skupiny B a mnohé další. CamuCamu se také někdy přezdívá plastická chirurgie přírody.
V čem zásadně pomohlo Camu Camu mně?
Opět na vlasy, ale tentokráte mi pomohlo a stále pomáhá bojovat proti únavě. Hlavně mně přestaly bolet oči – to zase odpovídá nedostatku vitamínu B12.
Kde jsem nakoupila já? Uncaria

LYMFODREN OD RYORU
Neskutečně úžasný, ale hlavně velice chutný čaj, který slouží k pročištění lymfy.
V čem zásadně pomohl Lymfodren mně?
Lymfodren na mně funguje hodně dobře. Přes lymfu odchází z těla veškeré odpadní látky, takže je více než dobré a přínosné ji pročistit. Chodím sice na lymfomasáže, vždy jen ty ruční. Ale lymfodren je skvělá věc na pravidelnou, jemnou, ale řádnou očistu. Vždy se cítím mnohem odpočatější, krásnější a veselejší. Což odpovídá pročištěné lymfě.
Kde jsem nakoupila já? DrMax

KING KONG OD ENERGY
Jako všechny produkty od Energy, tak i bylinný koncentrát King Kong se používá vždy tři týdny, pak je jedna týdenní pauza. Jedná se  o velmi silnou kombinaci bylin, která je vhodná pro lidi, jež jsou pod určitým náporem fyzickým či psychickým.
V čem zásadně pomohl KingKong mně?
Jednoznačně jsem díky němu mnohem méně unavená, cítím se opravdu lépe. Tedy ve smyslu schopnosti zvládat vše, tak jsem byla vždy zvyklá. Dokonce tak, že si KingKong nesmím dávat před spaním, ale druhou „dávku“ jedině odpoledne. Až takto jsou účinné bylinky v tomto koncentrátě. ZÁZRAK
Kde jsem nakoupila já? EnergiePrirody

Ještě musím dodat; toto vše je sice mnou ověřené a já si moc vážím toho, že mi věříte, ale samozřejmě ani já -jako spokojený uživatel těchto produktů, nemohu zaručit, že vám vše sedne takto dokonale jako mně. Ale přesto věřím, že se vám mé tipy budou hodit. A já zároveň budu velice vděčná za feedback nebo rady zase od vás.
Je to jako s touto snídaní. S velkou radostí jí připravím, je nádherná, fotogenická, odpovídá Instatrendů. Ale pro mně zcela nevhodná. Už dávno jsem přišla na to, že jediná vhodná snídaně je kousek čerstvého pečiva s máslem a marmeládou nebo sýrem. No a samozřejmě hřejivá káva ze sójového mléka. Pro ideální začátek dne slečny Políbené.
Avšak netrvdím, že to takto musí mít každý..

Hodně sil a užijte si maximálně té dnešní hodinky „navíc“ #LíbáPolíbená

2 komentáře u „VITAMÍNOVÁ BOMBA

 1. LifestyleBirdie

  Tééda, tak teď přemýšlím snad o všem, co jsi tu sepsala! :D Mám teď velké problémy s pletí a s padáním vlasů po vysazení HA, tak právě o nějakém přípravku už chvíli přemýšlím! A ten čajík také vypadá dobře, já do sebe bylinky nikdy necpala, ale docela ráda bych začala! :) Takže děkuji za tipy, pravděpodobně vyzkouším! :)
  Jinak já beru vitamíny Centrum (zkrátka od všeho něco :D ) a nově teď beta-glukan, který podporuje imunitu. Je izolovaný v čisté podobě, protože jen tak je prý účinný ( takže třeba v hlívě je prý k ničemu…).

  Lifestylebirdie

  1. Anonym

   Moc děkuji za reakci.
   I já dlouho váhala, nevěděla, zda takový článek, kde popisuji, jak na tom nejsem zdravotně zcela dobře už delší dobu, vůbec pustit „na svět“. Ale za prvé si myslím, že mít problém a začít ho řešit je již půlka vítězství a pokud u toho pomohu ještě aspoň jednomu jedinému člověku, mohu být více než spokojená. A za druhé už koukám na google a hledám i já ten beta-glukan. Jak se říká, více hlav více ví.
   Krásný zbytek víkendu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.